O firmie

Biuro Obrotu Nieruchomościami Izabela Polcyn - Założycielka Biura Nieruchomości w Wągrowcu.

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego Wydziału Nauk Ekonomicznych na kierunku Zarządzanie oraz Studiów Podyplomowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Gospodarka nieruchomościami o specjalności: Wycena nieruchomości.

Licencjonowany Pośrednik  w obrocie nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości o nr 26059

Pasjonatka rynku, z nieruchomościami związana od wielu lat, w szczególności w tematyce kupna i sprzedaży nieruchomości. Zawód agenta nieruchomości traktuje nie  tylko jak pracę - to styl życia. Jest to ciągłe podejmowanie decyzji, poszukiwanie najlepszych rozwiązań, kreatywność w działaniu, efektywność, a przede wszystkim chęć ciągłego doskonalenia.

Jesteśmy rozwijającą się firmą, działającą w obszarze pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na rynku wtórnym i pierwotnym.

Należymy do Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, jesteśmy również zrzeszeni w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, która dba o przestrzeganie standardów, jakość usług oraz etykę zawodową – co gwarantuje, że pośrednik legitymujący się członkostwem w Stowarzyszeniu należącym do PFRN świadczy usługi na najwyższym poziomie.

Służymy poradą oraz pomocą przy podejmowaniu decyzji związanych z zakupem, sprzedażą lub wynajmem wszelkiego rodzaju nieruchomości.

Wszystkie transakcje przeprowadzane przez nasze biuro są ubezpieczone w Powszechnym Zakładzie Ubezpieczeń S.A.

Świadczymy dla Państwa następujące usługi:

  • pośrednictwo w obrocie nieruchomościami,
  • doradztwo w zakresie rynku nieruchomości,
  • wyceny nieruchomości,
  • ubezpieczenia nieruchomości,
  • realizacja kredytów hipotecznych i gotówkowych na zakup nieruchomości.

Jeżeli cenią Państwo sumienność, pracowitość oraz dbałość o szczegóły to zapraszamy do współpracy i życzymy udanych transakcji.